0.212 488 0 488
4.Etap 1.Kısım V2-70-71 Vadi Center Karşısı Başakşehir/İSTANBUL || bilgi@edinimo.com

EDİNİMO KOLEJ

okulumuz
EDİNİMO EĞİTİM KURUMLARI

 Sınıflarımız sınıflara değil, derslere özel! Edinimo eğitim kurumları'nda her dersin ayrı bir sınıfı var. Branş öğretmenlerimiz sınıflarını o ay işledikleri konunun gereklerine göre düzenleyebiliyorlar. Öğrencilerimiz de konularına daha iyi odaklanabiliyor, paylaşmak istediklerini sınıfın duvarlarına asabiliyorlar.

Evet, dersin ayrı bir sınıfı var ama öğrencilerimiz sadece sınıflarında öğrenmiyorlar. Çok amaçlı salon, kütüphane ve okuma odası gibi mekan tasarımlarıyla öğrenme atmosferini bildiğimiz sınıf anlayışının dışına taşıdık. Okul içinde ve dışında yapılan etkinlikleri de öğrenme sürecinin bir parçası olarak değerlendirdik.

Tüm duvarlarından tutun koridorlara, okulun her köşesi öğrencilerimizin öğrenme macerasının bir parçasıdır. Pasif bir dinleyici olmanın çok ötesinde elleriyle dokunarak, gözleriyle görerek, deneyip yanılarak öğrencilerimiz zevkle öğrendikleri hiçbir konuyu unutmayacaklardır. Özel Edinim Ortaokulu'nda bulabileceğiniz en dağınık yer her zaman öğretmenlerimizin masalarıdır. Çünkü onlar da öğrencilerimizle birlikte, çalışıyor, keşfediyor ve öğreniyorlar.

Öğrencilerimizin okullarını benimsemeleri bizim için çok önemli… Öğrencilerimiz söz konusu olduğunda, okulumuzun kapıları her zaman açık. Okul saatleri dışında düzenlediğimiz etkinliklerde de çocuklarımızla birlikte olmak, onlarla aynı havayı solumak bizi çok mutlu ediyor. Öğrencilerimizin okullarını evleri gibi benimsemelerini, her sabah koşa koşa  buraya gelmelerini istiyoruz. Mutlu oldukları okullarında onların daha başarılı olacağını biliyoruz.

E-BÜLTEN