0.212 488 0 488
4.Etap 1.Kısım V2-70-71 Vadi Center Karşısı Başakşehir/İSTANBUL || bilgi@edinimo.com

EDİNİMO EĞİTİM

Arapça, Müslüman dünyasında daima önemli bir dil olmasının yanısıra,  dünyada en çok konuşulan dördüncü ana dildir. Yirmiden fazla ülkenin resmi dili olup dilin üçyüzyetmişbeş milyondan fazla insan tarafından anadil olarak konuşulmaktadır.  
Orta Doğu'nun uluslararası ilişkilerdeki artan önemi nedeniyle, Batı'da Arapça dili ve kültürünün önemi her geçen gün artmaktadır. Arapça bilen insanlar gazetecilik, ticaret ve sanayi, eğitim, finans ve bankacılık, çeviri ve tercüme, danışmanlık, ve daha pek çok alanda kariyer bulabilirler.

Özel Edinim Ortaokulu olarak, Arapça  öğrenmenin öneminin farkındayız ve dili  öğretim sürecimizde en iyi uluslararası standartları sağlamaya çalışıyoruz. Öğrencilerimizin, hata yapma korkusu olmadan Arapça konuşabilmeye giden yolunu açmak için, sınıfta, bahçede, koridorda, kantinde Arapça dilini etkin bir şekilde kullanmalarını desteklemekteyiz. Bu bağlamda, motivasyon ve yaratıcılık öğretme sürecimizdeki temel araçlarımızdır.
Edinimo öğrencisi, sahip olduğu Arapçası ile de rahatlıkla hayatını idame ettirebilecek bir potansiyele sahip olacak ve akademik yaşamında farklılık yaratacaktır.

E-BÜLTEN